Table Wizard (6.x-1.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Type
be: Тып

en: Comments
be: Каментары

en: Yes
be: Так

en: Help
be: Дапамога

en: Add
be: Дадаць

en: Database
be: База дадзеных

en: Field name
be: Назва поля

en: N/A
be: Не даступна

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Empty
be: Пусты

en: All fields
be: Усе палi

en: Table name
be: Назва табліцы
