Table Wizard (6.x-1.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Relationships
bo: འབྲེལ་བ

en: Relationship type
bo: འབྲེལ་ལམ་གྱི་རིགས།

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང
