Table Wizard (6.x-1.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: Help
bs: Pomoć

en: Add
bs: Dodaj

en: Field name
bs: Ime polja

en: Relationships
bs: Odnos

en: View name
bs: Ime view-a
