Table Wizard (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Comments
el: Σχόλια

en: Yes
el: Ναι

en: Help
el: Βοήθεια

en: Add
el: Προσθήκη

en: Submit changes
el: Υποβολή αλλαγών

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Empty
el: Κενό

en: Relationships
el: Συσχετίσεις

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: All fields
el: Όλα τα πεδία
