Table Wizard (6.x-1.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: Help
eo: Helpo

en: Add
eo: Aldonu

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Ignore
eo: Ignoru

en: View name
eo: Nomo de vido
