Table Wizard (6.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Comments
fil: Mga puna

en: Yes
fil: Oo

en: Help
fil: Tulong

en: Add
fil: Idagdag
