Table Wizard (6.x-1.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Comments
id: Komentar

en: Yes
id: Ya

en: Help
id: Bantuan

en: Add
id: Tambah

en: Submit changes
id: Kirim perubahan

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: N/A
id: T/T

en: Ignore
id: Abaikan

en: Manual
id: Petunjuk

en: Empty
id: Kosong

en: Relationships
id: Hubungan-hubungan

en: Automatic
id: Otomatis

en: View name
id: Nama View
