Table Wizard (6.x-1.3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Yes
sv: Ja

en: Help
sv: Hjälp

en: Add
sv: Lägg till

en: Database
sv: Databas

en: Submit changes
sv: Skicka ändringar

en: Field name
sv: Fältnamn

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Manual
sv: Manuell

en: Empty
sv: Töm

en: Relationships
sv: Relationer

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Relationship type
sv: Typ av relation

en: Tables
sv: Tabeller

en: All fields
sv: Alla fält

en: View name
sv: Namn på vyn
