Table Wizard (6.x-1.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Type
te: రకం

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Yes
te: అవును

en: Help
te: సహాయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Ignore
te: విస్మరించు
