Table Wizard (6.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: Add
th: เพิ่ม

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: N/A
th: ไม่มี

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: Relationships
th: ความสัมพันธ์

en: View name
th: ดูชื่อ
