Table Wizard (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Type
az: Növ

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: Help
az: Dəstək

en: Add
az: Əlavə et

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Field name
az: Sahə adı

en: N/A
az: Yox

en: Ignore
az: İqnor et

en: Empty
az: Boş

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: View name
az: Görünüş adı
