Table Wizard (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: Help
hy: Օգնություն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Ignore
hy: Անտեսել
