Table Wizard (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: Help
ka: დახმარება

en: Add
ka: დამატება

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Empty
ka: ცარიელი
