Table Wizard (6.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Yes
mr: हो

en: Help
mr: मदत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Ignore
mr: दुर्लक्ष करा
