Table Wizard (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: Yes
nl: Ja

en: Add
nl: Toevoegen

en: Submit changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Field name
nl: Veldnaam

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Range
nl: Bereik

en: Ignore
nl: Negeren

en: Your changes have been saved
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Manual
nl: Handmatig

en: Empty
nl: Leeg

en: Relationships
nl: Relaties

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Text length
nl: Tekstlengte

en: All fields
nl: Alle velden

en: Connection
nl: Verbinding

en: Table name
nl: Tabelnaam

en: Automation
nl: Automatisering

en: Add a relationship
nl: Relatie toevoegen
