Table Wizard (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Comments
sk: Komentáre

en: Yes
sk: Áno

en: Help
sk: Pomoc

en: Add
sk: Pridať

en: Database
sk: Databáza

en: Submit changes
sk: Odoslať zmeny

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Manual
sk: Manuálne

en: Empty
sk: Prázdne

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: Automatic
sk: Automatický

en: All fields
sk: Všetky polia

en: View name
sk: Meno pohľadu
