Table Wizard (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Comments
ur: تبصرے

en: Yes
ur: ہاں

en: Help
ur: مدد

en: Add
ur: شامل کریں

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Ignore
ur: نظر انداز کریں
