Tweet (6.x-1.7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: None
af: Geen

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Image
af: Beeld

en: Method
af: Metode
