Tweet (6.x-1.7) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ar: لاحقة

en: None
ar: لا شيء

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Image
ar: الصورة

en: Method
ar: الطريقة
