Tweet (6.x-1.7) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
da: Endelse

en: None
da: Ingen

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Image
da: Billede

en: Method
da: Metode
