Tweet (6.x-1.7) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
fa: پسوند

en: None
fa: هیچ

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Image
fa: تصویر

en: Method
fa: روش
