Tweet (6.x-1.7) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
he: סיומת

en: None
he: ללא

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Image
he: תמונה

en: Method
he: שיטה
