Tweet (6.x-1.7) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
hr: Sufiks

en: None
hr: Nema

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Image
hr: Slika

en: Method
hr: Metoda
