Tweet (6.x-1.7) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: None
km: គ្មាន

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ
