Tweet (6.x-1.7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
lt: Priesaga

en: None
lt: Joks

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Method
lt: Būdas

en: Service
lt: Paslauga
