Tweet (6.x-1.7) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: None
nl: Geen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Method
nl: Methode

en: Post to Twitter
nl: Op Twitter plaatsen
