Tweet (6.x-1.7) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: None
oc: Pas cap

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Image
oc: Imatge

en: Method
oc: Metòde
