Tweet (6.x-1.7) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: None
pl: Brak

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Image
pl: Obraz

en: Method
pl: Metoda
