Tweet (6.x-1.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
sl: Pripona

en: None
sl: Brez

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Image
sl: Slika

en: Method
sl: Metoda
