Tweet (6.x-1.7) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: None
sv: Ingen

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Image
sv: Bild

en: Method
sv: Metod

en: Service
sv: Tjänst

en: Tweet
sv: Tweeta
