Tweet (6.x-1.7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: None
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Image
ug: سۈرەت

en: Method
ug: ئۇسۇل
