Tweet (6.x-1.7) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: None
bo: མེད།

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ
