Tweet (6.x-1.7) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
eo: Sufikso

en: None
eo: Neniu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Image
eo: Bildo

en: PHP
eo: PHA
