Tweet (6.x-1.7) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: None
fi: Ei mitään

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Image
fi: Kuva

en: Method
fi: Tapa
