Tweet (6.x-1.7) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: None
hi: कोई नहीं

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Image
hi: चित्र

en: Method
hi: तरीका

en: cURL
hi: कर्ल
