Tweet (6.x-1.7) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
id: Akhiran

en: None
id: Tiada

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Image
id: Gambar

en: Method
id: Metode
