Tweet (6.x-1.7) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
jv: Akhiran

en: None
jv: Nihil

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Image
jv: Gambar

en: Method
jv: Metode
