Tweet (6.x-1.7) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: None
ro: Nimic

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Image
ro: Imagine

en: Method
ro: Metodă
