Tweet (6.x-1.7) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
tr: Son ek

en: None
tr: Hiçbiri

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Image
tr: Resim

en: Method
tr: Yöntem

en: Post to Twitter
tr: Twitter'a gönder
