Tweet (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Image
ca: Imatge

en: Method
ca: Mètode

en: Service
ca: Servei
