Tweet (6.x-2.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: None
cs: Žádné

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Image
cs: Obrázek

en: Format
cs: Formát

en: Method
cs: Metoda

en: Service
cs: Služba
