Tweet (6.x-2.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Image
cy: Delwedd

en: Format
cy: Fformat

en: Method
cy: Dull
