Tweet (6.x-2.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Image
el: Εικόνα

en: Format
el: Μορφή

en: Method
el: Μέθοδος
