Tweet (6.x-2.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Image
et: Pilt

en: Format
et: Vorming

en: Method
et: Meetod

en: Service
et: Teenus

en: Post to Twitter
et: Postita twitteri
