Tweet (6.x-2.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Image
gl: Imaxe

en: Format
gl: Formato

en: Method
gl: Método

en: Service
gl: Servizo
