Tweet (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: None
hu: Nincs

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Image
hu: Kép

en: Format
hu: Formátum

en: Method
hu: Mód

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Post to Twitter
hu: Küldés Twitterre.

en: Tweet
hu: Csirip
