Tweet (6.x-2.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: None
it: Nessuno

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Image
it: Immagine

en: Format
it: Formato

en: Method
it: Metodo

en: Service
it: Servizio
