Tweet (6.x-2.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Image
pt: Imagem

en: Format
pt: Formato

en: Method
pt: Método

en: Service
pt: Serviço
