Tweet (6.x-2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Image
sk: Obrázok

en: Format
sk: Formát

en: Method
sk: Metóda

en: Service
sk: Služba
