Tweet (6.x-2.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Image
ta: படம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Method
ta: முறை
